Mercan Gümrük
"Gümrük Müşavirliği"
 
Anasayfa
Hakkımızda Hizmetler Bilgiler Evraklar Haberler
Linkler İletişim
  

Hakkımızda

Hakkımızda
2008 yılında Ahmet Mercan şahıs şirketi olarak kurulan firmamız, 2014 yılında kurumsallaşma atağına kalkarak şirketleşme sürecini tamamlamış olup, AHMET MERCAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LOJİSTİK SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.” olarak dış ticaretin önemli bir parçası olan gümrük müşavirliği sektöründe faaliyet göstermektedir. 

Kurulduğu ilk günden itibaren dış ticareti bir takım oyunu olarak gören ve müşterilerini, verdiği hizmet ile bir adım ileri götürmeye odaklanmış olan şirketimiz, ithalat, ihracat işlemlerini son derece dikkatli ve hatasız yapmak için gerekli teknolojik alt yapıya sahip olup, uzman kadrosu ile amatör ruhla hareket etmektedir. 

Müşteri memnuniyeti şirketimiz için tek vazgeçilmez unsurdur. 

Şirketler için hizmet tedarik eden değil, çözüm ortağı olmayı hedefleyen yapımız ile siz müşterilerimize destek olmak için her an kendini yenileyen bir şirket olarak devam etmekteyiz.

Antalya merkezli kurulan şirketimiz Antalya ve bağlı gümrükleri dışında, aynı zamanda İzmir ve bağlı gümrüklerinde de kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Firmamız, özellikle mermer ihracatçılarımız için problem olan konteyner yükleme listelerinin hazırlanması, organizasyonu  ve lashing hizmetlerinde %100 e yakın başarı ile sonuç odaklı hareket etmektedir.

Amacımız, ithalat ve ihracat işlemlerinizde, bürokrasinin ve masrafların minimum seviyeye çekilerek, tecrübe, güç ve güvenin maksimum seviyeye ulaştırıldığı noktada, siz sanayici kuruluşlara dış ticaretin kilit noktası olan gümrükleme hizmetinin en iyi ve en hızlı bir şekilde sunulmasıdır.
 
 
Hakkımızda Hizmetler Bilgiler Evraklar Haberler
 
Anasayfa
Hakkımızda Hizmetler Bilgiler Evraklar Haberler
Faydalı linkler İletişim Tüm içerikler RSS Sitemap
Liman Mh. Atatürk Bulvarı No: 194 Yıldız Apt. No:3/5 Konyaaltı-Antalya | +90 (242) 259 51 17 | info@mercangumruk.net  © 2016 Her Hakkı Saklıdır. Programlama ve Tasarım